Hľadá sa prvá MISS Fortuna ligy

Hľadá sa pekné, sympatické dievča, ktoré sa stane tvárou najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Fortuna ligy. Nie je to klasická misska. Ak ťa trápi, že nemáš ideálne proporcie či výšku, nezúfaj. Nemusíš mať 170 cm, aby sa stala novou kráľovnou krásy Fortuna ligy.

O čo ide:

MISS Fortuna ligy spája krásu dievčat a krásu tohto najpopulárnejšieho športu na svete. V novom ročníku Fortuna ligy 2017/2018 hľadáme vhodné kandidátky, ktoré sa chcú pýšiť titulom MISS Fortuna ligy. Nebudeme hľadať ale len krásne dievčatá, o tom MISS Fortuna ligy nie je. Ideálna kandidátka by mala byť sympatická, zaujímavá, no v prvom rade to musí byť futbalový fanúšik. Ak teda vieš, čo je ofsajd, máš obrovský plusový bod.

Ako to bude prebiehať?

Tak ako futbalový zápas začína úvodným výkopom, my začíname hľadaním ideálnych kandidátok. Tie sa môžu tu prihlásiť online, alebo sa prihlásiť priamo na svojom štadióne vo vybranom dátume. Počas augusta a septembra 2017 navštívime všetkých 12 futbalových stánkov na Slovensku. Okamžite s registráciou spustíme online hlasovanie. Do semifinále sa ďalej dostane 36 dievčat s najvyšším počtom hlasov (3 z každého klubu). Tie potom absolvujú semifinálové kolá vo svojich kluboch. O finálovej 12-ke, ktorú by sme mali spoznať v decembri, rozhodnú fanúšikovia, organizátor, kabína i realizačný tím mužstva. V marci je na programe sústredenie a v apríli finálový galavečer, kde spoznáme novú a prvú MISS Fortuna ligy.

Čo máš spraviť, aby si sa prihlásila?

Jednoducho sa len zaregistrovať, vyplniť jednoduchý profil a nahrať niekoľko svojich fotiek. Potom už musíš zalarmovať svojich kamošov a kamošky, aby za teba hlasovali. Práve oni ťa totiž posunú do semifinálového kola.