Takto vyzeral prvý kastingový víkend. Na štadiónoch sa bolo na čo pozerať

 

Prvý kastingový víkend bol nabitý. Na štadiónoch v Nitre, Michalovciach i v Bratislave sa bolo na čo pozerať. Prvé dievčatá sa registrovali do súťaže Miss Fortuna ligy. Videli sme už budúcu víťazku, ktorá si na konci súťaže odnesie auto na rok od Todos, finančnú prémiu 1500 eur od Fortuna SK či ďalšie ceny?

Kastingy odštartovala Nitra veľkým štýlom

V Nitre to bolo skutočne výborné. Futbalové prostredie dopĺňali skutočne nádherné dievčatá. Niektoré sa ostýchali registrovať priamo na štadióne a spravili tak až neskôr z pohodlia domova na www.missfortunaliga.sk, no tie, čo prišli na štadión, neľutovali. Okrem registrácie dostali aj plusových 50 hlasov v online hlasovaní a takisto boli zaradené do žrebovania o 100 eurový kredit od Fortuna SK.

 

Bude nová Miss Fortuna ligy z východu?

Aj na Zemplíne to vyzeralo sľubne, a to aj napriek silnému vetru, ktorý znepríjemňoval život nielen futbalistom na trávniku. Východniarky sa nemajú, veru, za čo hanbiť. Dievčat, reprezentujúcich v súťaži Zemplín Michalovce, pribudlo najmä po zápase, keď sa registrovali online.

Bratislava ukázala svoju krásu

O tom, že hlavné mesto je nabité nádhernými dievčatami, niet pochýb. Príjemným zistením však bolo, že veľa z nich sa pohybuje aj po štadióne Pasienky, kde hrá svoje domáce zápasy ŠK Slovan. Na kastingu sa tak rozhodne bolo na čo pozerať.

Ďalšie zastávky kastingov na Miss Fortuna ligy: