Sústredenie Miss Fortuna ligy. Tvrdá drina, futbalové zručnosti i zábava

 

Finálová 12-ka Miss Fortuna ligy absolvovala trojdňové sústredenie v Aquacity Poprad pred finálovým galavečerom, ktorý sa bude konať 10. mája 2018 na rovnakom mieste.

Sústredenie sa nieslo v znamení nacvičovania choreografie na finálový galavečer. Okrem tvrdej driny za zatvorenými dverami však dievčatá cvičili, natáčali videovizitky, učili sa futbalové finesy a oddychovali v nádhernom wellness pod Tatrami. „Sústredenie sme si veľmi užili. Bolo super spoznať všetky dievčatá, ktoré sú spolu so mnou vo finále. Bolo to aj náročné, ale v prvom rade zábava,“ hovorí finalistka Miss Fortuna ligy Petra Chabanová, ktorá reprezentuje Železiarne Podbrezová.

 

Tanečné kúsky i futbalový freestyle

Choreografiu má na starosti Lacko Cmorej z CreDance, pre ktorého to boli náročné tri dni. Občas musel na finalistky i zvýšiť hlas. „Baby sa snažia. Sú šikovné,“ hovorí počas nacvičovania tanečných prvkov spolu s dievčatami. „Ja som skôr tanečné drevo. Nejde mi to, ale snažím sa,“ hovorí finalistka reprezentujúca FC Nitra Veronika Ferencziová, ktorá ale tanečný deficit dokonale nahrádza futbalovými schopnosťami. Tie oceňujú aj futbaloví učitelia finalistiek z Hands Up Crew. „Veronika i ďalšie dievčatá sú super. Naozaj im to ide s loptou,“ hovorí futbalový freestyler Peter Herstek.

 

Futbalový freestyle šiel aj Klaudii Kopčániovej z Trnavy

 

Finálový galavečer, na ktorom spoznáme historicky prvú víťazku Miss Fortuna ligy bude 10.5.2018 v Aquacity Poprad. Víťazka získa auto na rok od Todos, finančný bonus 1500 eur od Fortuna, zájazd na vysnívaný futbalový zápas pre dve osoby v hodnote 1200 eur od Futbaltour, poukážku na nákup športového oblečenia od Adidas v hodnote 500 eur a ďalšie ceny.

 

Choreografiu má na starosti Lacko Cmorej z CreDance

 

Finalistky Miss Fortuna ligy:

Klaudia Kopčániová Spartak Trnava
Mária Čierna MŠK Žilina
Kristína Vicenová ŠK Slovan Bratislava
Veronika Mezejová DAC 1904 Dunajská Streda
Ľubica Hliničanová MFK Ružomberok
Lucia Rožníková AS Trenčín
Veronika Ferencziová FC Nitra
Zuzana Lichá ViOn Zlaté Moravce
Silvia Fialková MFK Zemplín Michalovce
Petra Chabanová Železiarne Podbrezová
Diana Trenčanová Tatran Prešov
Adriána Hazuchová FK Senica